Agenda

06
april
Selectietraining Wielrennen
maandag 6 april van 14:30 tot 17:00
Locatie: Bij het CSE
toevoegen aan agenda
25
maart
Selectietraining BMX
woensdag 25 maart van 15:00 tot 17:00
Locatie: KWC-baan Kampen
toevoegen aan agenda
24
maart
Selectietraining Tennis (klas 1, 2 & 3) (1)
dinsdag 24 maart van 10:30 tot 12:00
Locatie: ZLTB
toevoegen aan agenda
24
maart
Selectietraining Tennis (klas 4, 5 & 6) (1)
dinsdag 24 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: ZLTB
toevoegen aan agenda
18
maart
Selectietraining Atletiek (2)
woensdag 18 maart van 15:00 tot 17:00
Locatie: Atletiekstrook Landstede Sportcentrum
toevoegen aan agenda
17
maart
Selectietraining Tennis (klas 1, 2 & 3)
dinsdag 17 maart van 10:30 tot 12:00
Locatie: ZLTB
toevoegen aan agenda
17
maart
Selectietraining Tennis (klas 4, 5 & 6)
dinsdag 17 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: ZLTB
toevoegen aan agenda
17
maart
Selectietraining Zwemmen (2)
dinsdag 17 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: Zwembad de Vrolijkheid
toevoegen aan agenda
13
maart
Selectietraining Volleybal
vrijdag 13 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: ZBC-hal
toevoegen aan agenda
13
maart
Selectietraining Judo
vrijdag 13 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: In de dojo bij Basic Fit Zwolle
toevoegen aan agenda
12
maart
Selectietraining Hippische sport
donderdag 12 maart van 9:00 tot 17:00
Locatie: Manege Zwolle
toevoegen aan agenda
10
maart
Selectietraining Zwemmen (1)
dinsdag 10 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: Zwembad de Vrolijkheid
toevoegen aan agenda
09
maart
Selectietraining Turnen Heren (1)
maandag 9 maart van 13:30 tot 15:30
Locatie: Turnhal Kampen
toevoegen aan agenda
09
maart
Selectietraining Atletiek (1)
maandag 9 maart van 10:30 tot 12:00
Locatie: Atletiekstrook Landstede Sportcentrum
toevoegen aan agenda
05
maart
Selectietraining Dans (2)
donderdag 5 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: Diff Dance Centre
toevoegen aan agenda
03
maart
Selectietraining Dans (1)
dinsdag 3 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: Diff Dance Centre
toevoegen aan agenda
03
maart
Selectietraining Sportacrobatiek (1)
dinsdag 3 maart van 8:15 tot 9:45
Locatie: Diff Dance Centre
toevoegen aan agenda
02
maart
Selectietraining Turnen Heren
maandag 2 maart van 13:30 tot 15:30
Locatie: Turnhal Kampen
toevoegen aan agenda
02
maart
Selectietraining Atletiek
maandag 2 maart van 10:30 tot 12:00
Locatie: Atletiekstrook Landstede Sportcentrum
toevoegen aan agenda
02
maart
Selectietraining Dans
maandag 2 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: Diff Dance Centre
toevoegen aan agenda
02
maart
Selectietraining Sportacrobatiek
maandag 2 maart van 8:00 tot 10:00
Locatie: Stilohal Zwolle
toevoegen aan agenda
28
februari
Selectietraining Hockey (klas 1, 2 & 3) (4)
vrijdag 28 februari van 8:15 tot 9:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
27
februari
Selectietraining Waterpolo (1)
donderdag 27 februari van 8:30 tot 10:00
Locatie: Zwembad de Vrolijkheid
toevoegen aan agenda
27
februari
Selectietraining Hockey (klas 4, 5 & 6) (3)
donderdag 27 februari van 8:15 tot 9:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
25
februari
Selectietraining Hockey (klas 1, 2 & 3) (3)
dinsdag 25 februari van 10:15 tot 11:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
25
februari
Selectietraining Vrouwenvoetbal (1)
dinsdag 25 februari van 8:30 tot 12:00
Locatie: Sportcampus de Pelikaan
toevoegen aan agenda
25
februari
Selectietraining Hockey (klas 4, 5 & 6) (2)
dinsdag 25 februari van 8:15 tot 9:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
24
februari
Selectietraining Hockey (klas 1, 2 & 3) (2)
maandag 24 februari van 10:15 tot 11:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
24
februari
Selectietraining Hockey (klas 4, 5 & 6) (1)
maandag 24 februari van 8:15 tot 9:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda