Agenda

06
februari
Selectietraining Turnen Heren
maandag 6 februari van 15:00 tot 18:00
Locatie: Victorium Zwolle
toevoegen aan agenda
14
februari
Selectietraining Waterpolo
dinsdag 14 februari van 9:45 tot 11:30
Locatie: De Vrolijkheid
toevoegen aan agenda
21
februari
Selectietraining Waterpolo (1)
dinsdag 21 februari van 9:45 tot 11:30
Locatie: De Vrolijkheid
toevoegen aan agenda
01
maart
Selectietraining BMX
woensdag 1 maart vanaf 15:00
Locatie: KWC Kampen
toevoegen aan agenda
06
maart
Selectietraining Sportacrobatiek
maandag 6 maart van 8:00 tot 10:00
Locatie: Victorium Zwolle
toevoegen aan agenda
06
maart
Selectietraining Hockey (klas 4 en hoger)
maandag 6 maart van 8:15 tot 9:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
06
maart
Selectietraining Atletiek
maandag 6 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: Atletiekstrook Landstede
toevoegen aan agenda
06
maart
Selectietraining Dans
maandag 6 maart van 10:00 tot 11:15
Locatie: Diff Dance Centre Zwolle
toevoegen aan agenda
06
maart
Selectietraining Hockey (andere leerjaren)
maandag 6 maart van 10:15 tot 11:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
07
maart
Selectietraining Hockey (klas 4 en hoger) (1)
dinsdag 7 maart van 8:15 tot 9:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
07
maart
Selectietraining Zwemmen
dinsdag 7 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: De Vrolijkheid
toevoegen aan agenda
07
maart
Selectietraining Tafeltennis
dinsdag 7 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: Tafeltennis Zwolle
toevoegen aan agenda
07
maart
Selectietraining Padel
dinsdag 7 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: Peakz Padel Zwolle
toevoegen aan agenda
07
maart
Selectietraining Atletiek (1)
dinsdag 7 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: Atletiekstrook Landstede
toevoegen aan agenda
07
maart
Selectietraining Hockey (andere leerjaren) (1)
dinsdag 7 maart van 10:15 tot 11:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
09
maart
Selectietraining Hockey (klas 4 en hoger) (2)
donderdag 9 maart van 8:15 tot 9:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
09
maart
Selectietraining Dans (1)
donderdag 9 maart van 8:15 tot 9:45
Locatie: Diff Dance Centre Zwolle
toevoegen aan agenda
09
maart
Selectietraining Atletiek (2)
donderdag 9 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: AV PEC 1910
toevoegen aan agenda
09
maart
Selectietraining Tafeltennis (1)
donderdag 9 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: Tafeltennis Zwolle
toevoegen aan agenda
10
maart
Selectietraining Sportacrobatiek (1)
vrijdag 10 maart van 8:00 tot 10:00
Locatie: Victorium Zwolle
toevoegen aan agenda
10
maart
Selectietraining Dans (2)
vrijdag 10 maart van 8:15 tot 9:45
Locatie: Diff Dance Centre Zwolle
toevoegen aan agenda
10
maart
Selectietraining Hockey (andere leerjaren) (2)
vrijdag 10 maart van 10:15 tot 11:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
13
maart
Selectietraining Hockey (klas 4 en hoger) (3)
maandag 13 maart van 8:15 tot 9:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
13
maart
Selectietraining Hockey (andere leerjaren) (3)
maandag 13 maart van 10:15 tot 11:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
13
maart
Selectietraining Wielrennen (offroad)
maandag 13 maart van 14:00 tot 16:30
Locatie: CSE
toevoegen aan agenda
14
maart
Selectietraining Hockey (klas 4 en hoger) (4)
dinsdag 14 maart van 8:15 tot 9:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
14
maart
Selectietraining Zwemmen (1)
dinsdag 14 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: De Vrolijkheid
toevoegen aan agenda
14
maart
Selectietraining Tennis
dinsdag 14 maart van 9:00 tot 11:30
Locatie: TC 91 Stadshagen
toevoegen aan agenda
14
maart
Selectietraining Hockey (andere leerjaren) (4)
dinsdag 14 maart van 10:15 tot 11:45
Locatie: HC Zwolle
toevoegen aan agenda
17
maart
Selectietraining Judo
vrijdag 17 maart van 8:30 tot 11:00
Locatie: Dojo bij Basic Fit Zwolle
toevoegen aan agenda
17
maart
Selectietraining Volleybal
vrijdag 17 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: Victorium Zwolle
toevoegen aan agenda
17
maart
Selectietraining Hippisch
vrijdag 17 maart vanaf 10:00
Locatie: Manege Zwolle
toevoegen aan agenda
20
maart
Selectietraining Wielrennen (road)
maandag 20 maart van 14:00 tot 16:30
Locatie: CSE
toevoegen aan agenda
21
maart
Selectietraining Turnen Heren (1)
dinsdag 21 maart van 8:30 tot 12:00
Locatie: Victorium Zwolle
toevoegen aan agenda
23
maart
Selectietraining Golf
donderdag 23 maart van 10:00 tot 17:00
Locatie: Golfclub Zwolle
toevoegen aan agenda
24
maart
Selectietraining Volleybal (1)
vrijdag 24 maart van 8:30 tot 10:00
Locatie: Victorium Zwolle
toevoegen aan agenda